Ruslar Türkler Hakkında Ne Düşünüyor

Ruslar Türkler Hakkında Ne Düşünüyor
Paylaş
 

Rusya’dan Türkiye’ye gelin gelen kıymetli gelinimiz Karina Unal, Rusların Türkler hakkındaki düşüncelerini anlatıyor.

Güzel Türkçesiyle Rus vatandaşların Türk insanları hakkında ne düşündüklerini paylaşmış. Aslında kafalardaki ön yargıları kırmaya çalışan Karina Unal, bu olumsuz düşüncelerin bilgisizlikten kaynaklandığına dikkat çekiyor.

Örneğin, Türkiye’ye tatile gelmek istediklerinde bir akrabalarının gitmemelerini çünkü Türkiye’nin her tarafının çöl olduğunu ve her yerde develerin gezdiğini ileri sürmüş.

 • Site Yorum

3 adet yorum var.

 1. ZÜBEYDE KOZAK dedi ki:

  1-Rus kadınları cok güzel 2-Rusya çok soğuk bir ülke 3-Erkekleri surekli alkol alır kadınlarıyla ilgilenmez 4-Rusyanın eskiden beri Turkide gözü vardır sıcak denizlere inmek istiyorlar bu nedenle bir gün Türkiyeyi işgal edecekler 5-Rusya yokluk içinde bir ülkedir sebze bulunmaz bir limon bile bulmak zordur 6-Alış- Veriş merkezleri boştur doğru -dürürst bir sey bulunmaz 7-Rusya eskiden beri türki cumhuriyetlere baskı uygulamış kültürel asimilasyon yapmıştır 8- Hala kominist rejimin etkileri vardır. Bunlar Türkiyedeki Rusya hakkındaki yaygın düşüncelerdir. Benim düsüncem bunlardan çok farklıdır Ruslar çok çilekeş bir halkdır içim sızlar savaşlarda yaşadıkları acılar hatta 2. Dünya savaşında 22 milyon insanını kaybetmesi bunun Dünyada pek konuşulmaması ,kanaatkar insanlar ,acıya gülebilen insanlar ,Dünyada baskıya uğrayan ülke ve insanların yanında yer alıyorlar ben Rusyayı da Rus insanınıda seviyorum .Rus kadınlarıda Rus erkekleride türklerle evlensinler mutlu olurum.

 2. oğuz dedi ki:

  evet biz türk toplum çok duyarlı bir költür açısından ve ruslar kadınlarıda bizim bu ya geliyorlar bizde çok seviyoruz bizde evlenme istiyoruz ama bulamıyoruz yadımcı olun çok güzel bir video yamışın harlasın devam et

 3. ben kemal dedi ki:

  Türklerle İtalyanlar birbirlerine çok benzerler hatta konuşma tarzları da bize benzer ve içten insanlardır.
  Roma tarihi bir şehirdir. Romalılardan dolayı. Roma devletini kuranlar egeden giden insanlardır. Giderken bizden çok şey götürmüşlerdir Romaya.
  Rusya aslında bir Türk imparatorluğudur. Rusyanın yarısı Türktür. Ben Rusum diyenlerin de aslında yarıya yakını Türktür. Cengizhan’ın orduları o coğrafyaları ele geçirirken çoğunu kılıçtan geçirmiştir ve kalanlara da baskıcı bir politika uygulamıştır. Timur’dan sonrada ipek yolunun önemi azalmaya başlayınca devlet kuracak gelir olmayınca ortalık Ruslara kalmıştır. Geçmişin acısını çıkarmak için onlarda cengizhanın torunlarının taktiklerini uygulamaya başlayarak her yeri ele geçirmeye başladılar. Bunda en etkili yolda Türklere makam mevki vererek zorla ruslaştırma ve hıristiyanlaştırma politikası gütmeleridir. Ya da ölüm. Putin bile hala o eski Türk boyunduruğu dönemini unutamamıştır. söylemlerinde vardır. Yani Rus kızları derken aslında Türk kızlarını tercih etmiş olabilirsiniz. Sscb dağıldığında Rusyayı nataşalar üzerinden ayakta tutmuştuk dolar ticaretiydi sonuçta. Şimdi de rus kızlarıyla bolca evlenmesi lazım gençlerimizin. Yakında o zorla döndürülen Türkler bu sayede tekrar müslüman olacaklardır. Demedi demeyin.

Bir yorum bırak

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM