Corona İlleti Nasıl Yenilir?

Corona İlleti Nasıl Yenilir?
Paylaş
 

Corona uzmanı yüksek ihtisas sahibi üst rütbeli hoca ve mütefekkir Serhat uyardı.

Corona illeti melununa karşı alınacak tedbirlerle beraber Türk halkının çok avantajlı olduğu bir durum vardır. Bu da Türk’lere bahşedilmiş bir özelliktir. O da şudur ki; her Türk anne karnından itibaren ince belli zarif naif nazlı bir bardak eşliğinde tavşan kanı kıvamında çay ile beslenmeye başlar. Vücudunda kan ve sudan daha çok çay bulunur. Çayı deminde muhabbeti tavında beğenmesi bundandır. Evet asıl konumuz corona denen hain meluna gelelim ona.
Daha önce tükettiğiniz çaydan zinhar asla kesinlikle taviz vermeyin. Çay içmeye devam. Aman durmayın. Neden mi?

Çünkü bu melun sıcaklığı sevmez. Bu melun boğazda başladığı kabile hayatından sonra ciğerlere giderek devlet olma peşinde koşar. Hafizanallah burada tutunur komşu beylikleri ve ülkeleri istila ederse koca bir imparatorluk haline gelir. İlk önce bunu sıcak bir çayla vuracağız. Önce şaşıracak ne oluyor diyecek. İkinci yudumda başı dönmeye midesi bulanmaya başlayacak. Üçüncü yudumda şok!!! Dördüncü yudum, onuncu bardak derken takati tükenecek hainin.

İçtiğimiz üç bardak sımsıcak çay ile belini büktüğümüz melun boğazda güçte olsa tutunmaya devam edecek. Çünkü amacı vücudun en verimli ve temiz olan mümbit diyarına yerleşip cihan imparatoru olmaktır.

Ama bizde pes etmeyeceğiz bize bahşedilen sıcak tavşan kanı çay ile ona darbe üstüne darbe vurmaya devam edeceğiz. İçtiğimiz sıcak çaylarla iyice yıpranan corona denen covid-19 denen pisikopat virüse fırsat vermeyeceğiz. İçtiğimiz diğer çaylar ise yıpranan ve takati tükenen bu melunu cehennemin dibine kurtulamayacağı p.k çukuruna yuvarlayacaktır. Yani önce rafine merkezine gidip oradan imha olduktan sonra bildiğiniz uzun ince bir yolda lağım çukurlarına gönderilecektir.
Sıcak çay ile darbeyi vuruyoruz yine sıcak ve sıvı olan çay ile yerinden söküp atıyoruz. Bu bilgileri herkesle paylaşın tüm dünya ancak bu şekilde kurtulur. Yayın, yayılsın bu bilgiler lütfen kimse cimrilik edip kötülük peşinde olmasın. İletin bütün ülkelere ben buldum insanlık kurtulsun.

(tamamen mizahi amaç güden bu yazı bir reçete, tavsiye, tedbir, tedavi, bilimsel veri değildir. Lütfen uzmanların tavsiyelerine kulak verin, tedbirlerinizi önemle alın.)

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM